Wszelkie przedstawione środki chemiczne mogą być sprzedawane do dalszej konfekcji. Oferujemy również możliowść produkcji środków pod marką klienta.
Obecnie oferujemy następujące produkty:

BIOBŁYSK GR-2 - uniweralny koncentrat - płyn do mycia podłóg

Uniwersalny skoncentrowany środek myjący do podłóg z efektem odtłuszczającym produkowany gwarantujący bezpieczeństwo i konserwację powierzchni płaskich z dodatkiem nabłyszczającym myte powierzchnie.

Preparat ze względu na swoją wysoką alkaiczność znakomicie nadaje się do zastosowań w obiekatach przemysłowych, halach, warsztawatach i obiektach służby Zdrowia. Czyści myte powierzchnie, jednocześnie usuwając zabrudzenia takie jak tłuszcze, sadze itp. Zawiera również składniki dezynfekujące mytą powierzchnię.
ZASTOSOWANIE:
Powierzchnie - glazura, terakota, podłogi (panele, wykładziny PCV, lastriko, drewno), warsztaty (kostka brukowa), hale produkcyjne, plamy olejowe
Oferowany w opakowaniach 1, 5, 20 litrów lub luzem.
BIOCLEAN GR-1

Uniwersalny środek myjący z efektem odtłuszczającym produkowany na bazie wyłącznie ekologicznych składników gwarantujący bezpieczeństwo, komfort użytkowania i konserwację mytych powierzchni, a jednocześnie zapewniający niespotykane w tego rodzaju produktach właściwości myjące i odplamiające.

Preparat ze względu na swoją unikalną recepturę (14-składników) charakteryzuję się bardzo wysoką uniwersalnością. Jego satysfakcjonujące działanie zarówno w niewielkich jak i dużych rozcieńczeniach pozwala na wyeliminowanie innych konkurencyjnych preparatów. Pozwala na znaczne obniżenie kosztów utrzymania czystości.

Znakomity do zastosowania w obiektach przmeysłowych jak też obiektach Służby Zdrowia. Produkt posiada silne właściwości odtłuszczające.

Oferowany w opakowaniach 1, 5, 20 litrów lub luzem

Zastosowania:
Armatura łazienkowa, Kuchnie - sprzęty kuchenne, tapicerki - pranie i odplamianie, silniki - mycie, warsztaty - kostki brukowe

GLASS FLOOR - dyspersja akrylowa do podłóg (polimer)

Samopołyskowa emulsja na bazie polimerów i wosków do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania powierzchni płaskich. Posiada doskonałą zdolność penetracji, wypełnia szczeliny i spękania materiału a jednocześnie wzmacnia jego strukturę wewnętrzną. Preparat zawiera środki pielęgnacyjne, środki pomocnicze i konserwujące, oraz składniki działające antybakteryjnie. Tworzy na podłodze lśniąca powłokę chroniącą przed wnikaniem brudu.

nadaje podłodze gruntowną i długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Preparat chrakteryzuje się bardzo wysoką twardością, zawiera śladowe ilości wosków, opierając swoje działanie głównie na specjalistycznych dyspersjach polimerowych zapewniających długotrwałość użytkowania.

Zastosowania:
pielęgnacja i zabezpieczanie powierzchni podłóg wykonanych z tworzyw sztucznych (PCV, tarket), marmuru, lastryko, glazury, terakoty oraz powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego.
Oferowany w opakowaniach 1, 5, 20 litrów lub luzem
CARE FLOOR - płyn do konserwacji powierzchni pokrytych środkami polimerowymi
Płyn konserwujący i wydłużający trwałość wczesniej nałożonych powłok polimerowych - akrylowych. Jednocześnie pielęgnuje, i odnawia połysk na powierzchniach pokrytych polimerami. Zapewnia uzupełnianie mikroubytków powstałych podczas użytkowania wykładzin czy posadzek.
Preparat zawiera śrdoki pielęgnujące i konserwujące stworzony na bazie polimerów idealnie nadaje się do mycia i pielęgnacji podłóg pokrytych preparatami polimerowymi. Skutecznie usuwa brud pozostawiając połysk i przyjemny zapach.
Oferowany w opakowaniach 1, 5, 20 litrów lub luzem
STRIPPER GR-5 - silny środek myjący (stripper)
Silny środek myjący do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni.

Tradycyjny zmywacz (striper) do mechanicznego oraz ręcznego usuwania powłok (polimerowych, akrylowych i woskowych) i silnych zabrudzeń przed nałożeniem nowej powłoki akrylowej- na powierzchniach płaskich wodoodpornych.

Oferowany w opakowaniach 1, 5, 20 litrów lub luzem
PŁYN DO PLEKSI GR-8

Preparat zawiera w granicach 20% jonowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, służące myciu powierzchni poliwęglanowych oraz pleksi.

Mycie powierzchni wykonanych z pleksi oraz z poliwęglanu. Produkt posiada właściwości odtłuszczające. Nie pozostawia zacieków i smug na mytych powierzchniach.
 

GREMAR 2006 ©
włodarzewska developer - organizacja konferencji - Usługi Pogrzebowe Poznań - budynki gospodarcze - masaż lublin